Profesionální fotbalový kemp pro ročníky 2009-2004
Termín: 1.7. - 6.7. 2019

Máš zájem se zlepšit a vyzkoušet si profesionální přístup k tréninku? Chceš získat technickou kontrolu nad míčem elitních profesionálních hráčů? Zažít fotbalové léto? Poznat nové kamarády? Zapracovat na svých fyzických , mentálních i fotbalových dovednostech? Pak je tento kemp právě pro tebe!!

ZAMĚŘENÍ

 • Elitní fotbalový rozvoj (rozvoj individuální techniky hráče, komplexní technika zakončení a přihrávek, 1dotek, taktické hry, atd.).
 • Atletický rozvoj se specifickým zaměřením pro fotbal (styl běhu, koordinace pohybu, frekvence nohou,rytmika, stabilita, rychlost, explozivita, stretchingová cvičení).
 • Kondiční rozvoj, rozvoj pohybu a plavání (zpevňovací cvičení, rozvoj kapacity plic, gymnastika - obratnost, vyrovnání disbalancí - prevence proti zranění).
 • Regenerace (plavání, dechové techniky, otužování).
 • Přednáška (strava, mentální rozvoj).
 • Stravovací protokol v hodnotě 1 500,- zdarma.
 • VIDEA A SOCIÁLNÍ SÍTĚ - PODÍVEJ SE KDO JSME!
  INSTAGRAM: uvedomelytrenink31
  YOUTUBE: Uvědomělý Trénink Football a Fitness

  TRENÉŘI:
  Kemp vedou zkušení trenéři JAKUB IHNATIŠIN (bližší infohttp://www.uvedomelytrenink.cz ) a Mgr. PETR KOPŘIVA atletický a plavecký trenér (triatlet - Ironman, účast Mistrovství světa Ironman Hawaii 2018). JAKUB SWIECH (fotbalový trenér a hráč SFC Opava)

  Individuální tréninky Jakuba Ihnatišina pokrývají oblast moravskoslezského kraje. Vedení individuálních tréninků využívají hráči z klubů FC Hlučín, SFC Opava, FC Banik Ostrava, Slavie Opava. Jakub již vychoval první líheň - Zacha Cianciho z Melbourne Victory. Individuálně se věnuje také místnímu prvoligovému svěřenci Václavu Jurečkovi, který současně s Liborem Kozákem podpoří kemp jako ambasadoři. 5 let trenérské praxe a 20 let hráčské činnosti, jak v České Republice, tak v zahraničí. Po obdržení registrace získáš bližší informace a harmonogram kempu. Do poznámek uveďte ročník narození a jméno.

Máte zájem o profesionální fotbalový kemp?

Pro přihlášení nebo více informací o profesionálním fotbalovém kempu vyplňte prosím následující formulář.