Profesionální fotbalový kemp pro ročníky 2013-2006
Termín: 1.7. - 5.7. 2021

Milí přátelé, rád bych vás pozval na 3. ročník Fotbalového kempu - Uvědomělý Trénink. Náš fotbalový kemp si během předchozích ročníků získal výbornou zpětnou vazbu a o každý následující ročník se projevuje obrovský zájem. Jako tradičně se bude kemp konat v krásném fotbalovém areálu v FK Slavie Opava a to v termínu od 1.7 - 5.7.2021. Kempu se mohou zúčastnit i holky. Kemp bude pojatý jako fotbalové soustředění, které bude doplněné o spoustu zábavy, soutěží a rozvoj vyúky angličtiny. Po fotbalové stránce se o děti budou starat kvalifikovaní trenéři, ve volném čase se jim pak kromě trenérů budou věnovat i další členové realizačního týmu, kteří se s nimi budou učit anglicky, budou pro ně vymýšlet různé volnočasové aktivity a především budou dohlížet na to, aby měli vše, co potřebují. Děti se mohou těšit na řadu akcí jako turnaje v plážovém fotbale, stolním tenise či fotbalu malých forem, trénink a debata se známými fotbalisty, různé dovednostní soutěže, masáž, bazén, a na závěr kempu turnaj.

Máš zájem se zlepšit a vyzkoušet si profesionální přístup k tréninku? Chceš získat technickou kontrolu nad míčem elitních profesionálních hráčů? Zažít fotbalové léto? Poznat nové kamarády? Zapracovat na svých fyzických, mentálních i fotbalových dovednostech? Pak je tento kemp právě pro tebe!!

Těšíme se na vás!

S pozdravem,
Tým Uvědomělý Trénink.

V případě, že by vláda ČR vydala v souvislosti s nemocí covid-19 taková opatření, která by znemožnila pořádání kempu, bude všem účastníkům vrácen poplatek v plné výši.


ZAMĚŘENÍ
Elitní fotbalový rozvoj (rozvoj individuální techniky hráče, komplexní technika zakončení a přihrávek, 1dotek, taktické hry, atd.).
Atletický rozvoj se specifickým zaměřením pro fotbal.
Kondiční rozvoj, rozvoj pohybu a plavání (zpevňovací cvičení, rozvoj kapacity plic, gymnastika - obratnost, vyrovnání disbalancí - prevence proti zranění).
Regenerace (plavání, stretchingové cvičení, otužování).
Přednáška (strava, mentální rozvoj).
PDF Stravovací protokol v hodnotě 1 500,- zdarma.


VIDEA A SOCIÁLNÍ SÍTĚ - PODÍVEJ SE KDO JSME!
INSTAGRAM: uvedomelytrenink31
YOUTUBE: Uvědomělý Trénink Football a Fitness


TRENÉRSKÝ TÝM:
JAKUB IHNATIŠIN - Jeho trenérská činnost pokrývá převážně oblast moravskoslezského kraje. Vedení individuálních tréninků využívají příkladně hráči z klubů FC Hlučín, SFC Opava, FC Baník Ostrava, Sparta Praha, Hradec Králové, 1.FC Slovácko, Slavie Opava atd.. Jakub již vychoval první líheň - Zacha Cianciho z Melbourne Victory. Individuálně se také věnuje prvoligovému svěřenci Václavu Jurečkovi. 5 let trenérské praxe a 20 let hráčské činnosti, jak v České Republice, tak v zahraničí.

Mgr. PETR KOPŘIVA - atletický a plavecký trenér (triatlet - Ironman, účast Mistrovství světa Ironman Hawaii 2018). www.in-trenér.cz.

JAKUB SWIECH - Hrající trenér SFC Opava B.

TOMÁŠ BOHÁČ - Trenér org. Uvědomělý trénink


INFO SERVIS
PARKHOTEL OPAVA – STADION SFC OPAVA.
STADION SLAVIA OPAVA.


PARTNEŘI
Montag trans
UpLusu
FK Slavie Opava


PŘIHLÁŠKA
Vyplněné dokumenty odešlete na email: uvedomelytrenink@gmail.com
Přihláška
Fotbalový řád
Karta účastníka
Reklamace
Storno